MENU
0
Košík je prázdný

VanCo.cz distributorem Cambium Networks

30.01.2023

VanCo.cz se nově stává přímým distributorem světoznámého výrobce Cambium Networks!

Společnost Cambium Networks, přímý nástupce legendarní Motoroly a jejich produktů Canopy a Orthogon, má mnohaleté zkušenosti na poli telekomunikací. Specializuje se na pevné bezdrátové přístupové sítě - ať už v pásmu 5 GHz nebo nově ve stále populárnějším pásmu 60 GHz. Mimo to se zaměřuje i na vnitřní WiFi systémy a celý ekosystém síťových prvků pro vnitřní instalace. To vše doplněno o špičkové softwarové nástroje a dohledové systémy.

Novinky v naší nabídce zatím obsahují dvě kategorie produktů, v blízké době pak přibude i zbytek portfolia Cambium:

Řada ePMP 3000 pro pásmo 5 GHz

Kompletní nabídka pro výstavbu venkovních přístupových sítí v pásmu 5 GHz obsahuje tři různé typy přístupových bodů a celou řadu klientských jednotek. Pro každý typ instalace tak lze najít vhodnou kombinaci na míru. Díky dnes již legendární odolnosti technologie Cambium proti rušení je možné poskytovat rychlé připojení i v oblastech, kde konkurenční technologie selhávají (viz např. zajímavé srovnání s UBNT LTU). To vše navíc v robustním balení, tovární tříletou zárukou a možností ji výhodně prodloužit až na 5 let. 

Společnost Cambium navíc nabízí tyto technologie v zajímavých množstevních bundlech, kdy je možné získat další výraznou slevu pro ucelené projekty. Kontaktujte nás pro více informací!
 

Řada cnWave pro pásmo 60 GHz

Moderní řešení do pásma 60 GHz založené na novém standardu 802.11ay podporuje jak klasické multipointové nasazení, tak i systém Mesh s certifikací Terragraph. Přístupový bod disponuje 2x sektorem s pokrytím 140° a možností připojit až 30 klientů. Celková propustnost přístupového bodu je až 7,6 Gbps a může být distribuována mezi tři druhy klientských zařízení - dle potřebného dosahu a požadované kapacity.


Na přání jsme schopni dodat veškeré produkty z portfolia Cambium Networks, popřípadě Vám naprojektovat a následně dodat na klíč komunikační řešení pro Vaši firmu. Pro více informací se neváhejte obrátit na naše obchodní zástupce nebo produktového manažera.

Společnost VanCo.cz se nově stává přímým distributorem světoznámého výrobce Cambium Networks!