MENU
0
Košík je prázdný

TP-LINK 

 
TP-LINK
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
60 produktů
3 stránky
 
 

WiFi router TP-Link Archer C6 AC1200 dual AP, 4x GLAN/ 300Mbps 2,4/ 867Mbps 5GHz, OneMesh

WiFi Router, podpora 802.11a/b/g/n/ac, rychlost až 1,2 GB/s (867 MB/s v 5GHz pásmu a 300 MB/s v 2,4GHz pásmu). MU-MIMO, Beamforming, 4x anténa, IPv6, QAM-1024. SPI Firewall, rodičovská kontrola, hostující síť, QoS, DMZ, VPS, IGMP Shooping. Černá barva.

923 Kč 

bez DPH

1 117 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-WR841N, Wifi router, 2,4 GHz, 802.11n, 300 Mbps

Bezdrátový router 802.11b/g/n, 300 Mb/s

420 Kč 

bez DPH

508 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC220L, 1,25 Gbps, SFP

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

455 Kč 

bez DPH

551 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG1005D, Switch, 5xTP 10/100/1000Mbps

TL-SG1005D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 5 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu.

337 Kč 

bez DPH

408 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG108, switch 8x 10/100/1000Mbps

8portový 10/100/1000 Mbit/s stolní switch TP-LINK TL-SG108 představuje snadný způsob přechodu na gigabitový ethernet. Zvyšte rychlost svého síťového serveru a páteřních připojení nebo proměňte gigabitovou rychlost ve stolních počítačích v realitu. Swit...

576 Kč 

bez DPH

697 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG105, Switch 5x 10/100/1000Mbps, kov

5portový 10/100/1000 Mbit/s stolní switch TP-LINK představuje snadný způsob přechodu na gigabitový ethernet. Zvyšte rychlost svého síťového serveru a páteřních připojení nebo proměňte gigabitovou rychlost ve stolních počítačích v realitu. Switch TL-SG1...

437 Kč 

bez DPH

529 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-WA850RE, WiFi router/Extender/AP, 2,4GHz 300 Mbps

Opakovač signálu TP-LINK TL-WA850RE je určen k rozšíření pokrytí a zlepšení signálu stávající bezdrátové sítě a odstranění „mrtvých zón“. Díky 300 Mbit/s bezdrátové rychlosti N, tlačítku Opakovač signálu, miniaturní velikosti a nástěnné konstrukci neby...

400 Kč 

bez DPH

484 Kč 

s DPH

Adaptér TP-Link UE300 USB 3.0 na Gigabit Ethernet

TP-Link UE300 je USB 3.0 gigabitový ethernetový síťový adaptér , který zajišťuje vysokou přenosovou rychlost pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Kompaktní přenosné provedení s navíjecím kabelem jej činí ideálním na cesty.

431 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
287 Kč 

bez DPH

347 Kč 

s DPH

LTE modem TP-Link Archer MR200 s WiFi routerem, AC750, 3x LAN, 1x WAN, 1x slot SIM, 2,4 + 5 GHz

Sdílení LTE sítě; Prostřednictvím routeru Archer MR200 můžete plně využít svou nejmodernější LTE síť a dosáhnout rychlosti stahování až 150 MBit/s . Router Archer MR200 umožňuje sdílet 4G LTE síť s více bezdrátovými zařízeními, takže můžete sledovat HD

1 931 Kč 

bez DPH

2 337 Kč 

s DPH

1 990 Kč 

bez DPH

2 408 Kč 

s DPH

WiFi router TP-Link TL-WR840N AP/router, 4x LAN, 1x WAN (2,4GHz, 802.11n) 300Mbps

WiFi router 802.11b/g/n až 300Mbps, 1x WAN, 4x LAN, 2x fixní anténa

378 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

Použité: TP-LINK TL-WR841N, 2,4 GHz

Bezdrátový router 300 Mbit/s Wireless N TL-WR841N , značky TP-Link je kombinované zařízení pro kabelové / bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií 2T2R MIMO nabízí zařízení TL-WR...

470 Kč 

bez DPH

569 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SM321B, SFP modul, WDM, 1Gbps, 10km, SM/LC

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo mediakonvertoru MC220L a je napájen přímo z těchto zař

455 Kč 

bez DPH

551 Kč 

s DPH

Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)

Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší ne

732 Kč 

bez DPH

886 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-WN725N, Bezdrátový USB adaptér, 2,4GHz, 150 Mbps

TP-Link TL-WN725N je miniaturní klientský adaptér určený pro zapojení prostřednictvím USB rozhraní, tedy především pro použití v noteboocích a jiných kompaktních počítačích. Pracuje s pásmem 2.4 GHz , konkrétně dle novějších standardů IEEE 802.11 b/g/n

165 Kč 

bez DPH

200 Kč 

s DPH

Switch TP-Link TL-SG108E smart 8x GLan

8 portový gigabitový switch TP-Link TL-SG108E obsahuje řadu pokročilých funkcí, které zrychlí vaši síť a sníží riziko napadení sítě na minimum. Umožňuje také vytvářet virtuální sítě (VLAN) ve standardu 802.1Q čímž zajišťuje zpětnou kompatibilitu i s...

644 Kč 

bez DPH

779 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SF1016DS, Switch, 16 x 10/100 Mbs

Switch 16port 10/100 Mb/s, do 13" racku

986 Kč 

bez DPH

1 193 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG1016D, Switch, 16xTP 10/100/1000Mbps

TL-SG1016D je switch Gigabit 16port 10/100/1000 Mb/s, do 19" racku, se sníženou spotřebou

1 581 Kč 

bez DPH

1 913 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SG1008D, Switch, 8xTP 10/100/1000Mbps

TL-SG1008D je vysokorychlostní gigabitový switch, který je ideální řešení pro pracovní skupiny. S 8 10/100/1000BASE-T gigabitovými Ethernet porty s AUTO-MDIX je jeho maximální rychlost 2000Mbps ve full duplex modu.

489 Kč 

bez DPH

592 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SF1016D, Switch, 16xTP 10/100Mbps

Desktop switch v plastovém provedení s 16 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro střední a větší SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí externího adaptéru.

625 Kč 

bez DPH

756 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SM321A, SFP modul, 1000BX SM, LC, 10km, Tx 1550 nm Simplex

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.

530 Kč 

bez DPH

641 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SF1005D, Switch, 5x 10/100 Mbps

Malý desktop switch v plastovém provedení s 5 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru.

216 Kč 

bez DPH

261 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SF1008D, Switch, 8x 10/100Mbps

Mini switch TP-LINK TL-SF1008D, stolní, 8 portů, 8x 10/100 Mbit/s, Full/Half duplex pro každý port, indikace pomocí LED

273 Kč 

bez DPH

330 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SF1016, Switch, 16x 10/100 Mbps

Tyto 19" Rackmount přepínače poskytují 16x 10/100 Mbit portů pro počítače na pracovišti nebo pro server. Na přepínač lze připojit rovněž rozbočovače. Všechny porty rozpoznají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených zařízení.

1 069 Kč 

bez DPH

1 293 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)