MENU
0
Košík je prázdný
 

varianty

Spoj SIAE ALFOplus2, až 1410 Mbit/s, 11 GHz, 0,6m ant.

Spoj SIAE ALFOplus2, až 1410 Mbit/s, 11 GHz, 0,6m ant.

SIAE ALFOplus2 je díky nejmodernějšímu modemu s šířkou 80 MHz , modulací 4096 QAM a integrovaným XPIC světovou špičkou mezi mikrovlnnými spoji. Dosahovaná kapacita spoje je až 1.410 Mbit/s. Celá technologie je v koncepci Full Outdoor, která zaručuje sn...Další informace

Výrobce
  SIAE
 
Kód
 00030739 
Záruka
36 Měsíce
Vaše cena bez DPH
od  144 900 Kč bez DPH
Vaše cena s DPH
od  175 329 Kč  s DPH
 

Spoj SIAE ALFOplus2, až 1410 Mbit/s, 11 GHz, 0,6m ant. - varianty

Počet Název Kód Popis Dostupnost Vaše cena
bez DPH
Vaše cena
s DPH
1ks Spoj SIAE ALFOplus2, 1000 Mbit/s, XPIC 11 GHz 0,6m ant.
00030744 
00030744 SIAE ALFOplus2 je díky nejmodernějšímu modemu s šířkou 80 MHz , modulací 4096 QAM a integrovaným XPIC světovou špičkou mezi mikrovlnnými spoji. Dosahovaná kapacita spoje je až 1.410 Mbit/s. Celá technologie je v koncepci Full Outdoor, která zaručuje sn...
144 900 Kč
175 329 Kč s DPH
175 329 Kč
1ks Spoj SIAE ALFOplus2, 1410 Mbit/s, XPIC 11 GHz 0,6m ant.
00030746 
00030746 SIAE ALFOplus2 je díky nejmodernějšímu modemu s šířkou 80 MHz , modulací 4096 QAM a integrovaným XPIC světovou špičkou mezi mikrovlnnými spoji. Dosahovaná kapacita spoje je až 1.410 Mbit/s. Celá technologie je v koncepci Full Outdoor, která zaručuje sn...
149 900 Kč
181 379 Kč s DPH
181 379 Kč
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    SIAE ALFOplus2 je díky nejmodernějšímu modemu s šířkou 80 MHz, modulací 4096 QAM a integrovaným XPIC světovou špičkou mezi mikrovlnnými spoji. Dosahovaná kapacita spoje je až 1.410 Mbit/s. Celá technologie je v koncepci Full Outdoor, která zaručuje snadnou a rychlou instalaci.

    Tento spoj, který obsahuje mnoho unikátních funkcionalit vyrábí společnost SIAE Microelettronica, která má více než 60-ti letou zkušenost s vývojem a výrobou radiových modemů a mikrovlnných technologií. Díky roční produkci více než 100 tisíc terminálů se Italská společnost se sídlem a výrobním závodem v Miláně celosvětově řadí na čtvrté místo, v rámci EU je dokonce druhým největším výrobcem. Mezi největší zákazníky patří telekomunikační operátoři Vodafone a Telefonica, neméně významnou část tvoří zákazníci ze segmentu ISP a z řad systémových integrátorů.



    Technologie disponuje inteligentním switchem, na kterém je možné nastavovat veškeré moderní funkce. Switch obsahuje plnou podporu VLAN, včetně QinQ, podporuje jumbo packety (MTU až do 10Kbytes), QOS, LACP, synchronizace SyncE a 1588v2 a mnoho dalších funkcí.

    Fyzické rozhraní je řešeno 2x metalickým rozhraním a 2x SFP slotem 1/2,5 Gb/s.




    Specifikace:
  • Kapacita až 1 410 Mbit/s
  • Modulace od 4 QAM do 4096 QAM s bezeztrátovou ACM
  • Šířka kanálu 7, 14, 28, 40, 56, 80 MHz
  • Integrovaná funkce XPIC - v jedné ODU jednotce
  • L1 link aggregation
  • 4 x 4 MIMO
  • Rozhraní 4 x 1/2,5 Gb/s
  • Multilayer Header Compression
  • Synchronizace Ethernet SyncE/1588v2
  • Možnost napájení přes PoE
  • Šifrování AES 128/256
  • Platforma MPLS ready
  • CISCO Adaptive Bandwith
  • Parametry

    ACM - hitless Ano
    ATPC Ano
    FEC Ano
    Frekvence (GHz) 11
    Jumbo rámce Ano
    Koncepce Full-Outdoor
    Max. garantovaná kapacita (Mbit/s) 1410
    Metalický port Ano
    Modulace až 4096 QAM
    Možnost pronájmu zařízení Ano
    Možnost uzavření SLA Ano
    Optický port Ano
    Pásmo Licenční
    Port E1 Ne
    Požadovaná kapacita (Mbit/s) min. 50, min. 100, min. 200, min. 300, min. 400, min. 500, min. 1000
    SNMP Ano
    Spotřeba (W) 65
    Šířka kanálu (MHz) až 80
    XPIC Ano

    Fyzické parametry

    Hloubka (mm) 132
    Hmotnost (kg) 6
    Šířka (mm) 330
    Výška (mm) 252

    Napájení

    Napájení PoE, DC
    Napájení DC Ano
    Napájení PoE Ano

    Parametry Ethernet

    Rychlost portů 2,5 Gbps
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec 

    Produkt manažer 
    +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec

    Produkt manažer
    (+420) +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz

    Ke stažení1

    Leaflet ALFOplus2.pdf Formát pdf (756.3 kB) Stáhnout

    Související produkty11

    Související produkty

    SFP 1,25Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    474 Kč 

    bez DPH

    574 Kč 

    s DPH

    Mean Well EDR-120-48, Spínaný zdroj 48V/2,5A, 120W

    Napájecí zdroj s uchycením na DIN lištu, výstupním napětím 48V a výkonem 120W.

    853 Kč 

    bez DPH

    1 032 Kč 

    s DPH

    SFP 1,25 Gbps LX, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, SIAE

    Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Kompatibilita s mikrovlnnými spoji SIAE. Optické transceivery (...

    663 Kč 

    bez DPH

    802 Kč 

    s DPH

    Napájecí dvoulinka 2x1,5mm H07RN-F, UV odolná

    Jmenovité napětí: 450/750 V; Zkušební napětí: 2,5 kV; Průřez (x - y mm2): 1.5; Jádro: Lanované holé Cu jádro; Izolace jádra: Zesítěná elastomerová izolační směs; Vnější plášť: Zesítěná elastomerová plášťová směs; Odolnost: UV záření u provedení v černé

    29.40 Kč 

    bez DPH

    35.57 Kč 

    s DPH

    ADEL System FLEX17048A, Průmyslový zdroj, 48V/3,8A, 180W

    Kompaktní 48V zdroj s uchycením na DIN lištu a s příkonem až 180W.

    2 634 Kč 

    bez DPH

    3 187 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    207 Kč 

    bez DPH

    250 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    263 Kč 

    bez DPH

    318 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    293 Kč 

    bez DPH

    355 Kč 

    s DPH

    Optický kabel Fiber Arsenal FullAXS/LC, 2vl, Outdoor, SM

    Venkovní optický kabel singlemode 2vl. s FullAXS ( Ericsson, SIA, SAF, ... )

    od 

    799 Kč 

    bez DPH

    od 

    967 Kč 

    s DPH

     

    varianty

     

    Zemnící sada pro jednotky Ceragon, SIAE, Exalt

    Zemnící sada pro jednotky Ceragon IP-20 a IP-50, SIAE Alfoplus/Alfoplus2 a Exalt, která při správné montáži zasjistí předepsané zemnění dle podmínek výrobce. Sada je tvořena: - Zemnící vodič 16 mm2 / 1m, zakončeno kabelovými oky M6; - Zemnící svorka ZS...

    198 Kč 

    bez DPH

    240 Kč 

    s DPH

     

    sestava

    není skladem

    Optický kabel outdoor Fiber Arsenal FullAXS (neodnímatelný)/LC, 2vl, Outdoor, SM

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek DLC-DLC na jednom konci s neodnímatelným konektorem FullAXS . Propojovací venkovní kabely s DUPLEX konektory LC, představují konkrétní zákaznické řešení propojovacího kabelu os...

    od 

    849 Kč 

    bez DPH

    od 

    1 027 Kč 

    s DPH

     

    varianty

     

    Naposledy navštívené