MENU
0
Košík je prázdný
 
Spoj SIAE ALFOplus, 200M, AM, 18 GHz, 0.6m ant.

Spoj SIAE ALFOplus, 200M, AM, 18 GHz, 0.6m ant.

SIAE ALFOplus je mikrovlnný spoj koncepce Full Outdoor , dostupný v pásmech 7 - 80 GHz. Technologii, která obsahuje mnoho unikátních funkcionalit vyrábí společnost SIAE Microelettronica, která má více než 60-ti letou zkušenost s vývojem a výrobou radio...Další informace

Výrobce
  SIAE
 
Kód
 00018516 
Záruka
36 Měsíce
Objednat
Vaše cena bez DPH
53 900 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
65 219 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    SIAE ALFOplus je mikrovlnný spoj koncepce Full Outdoor, dostupný v pásmech 7 - 80 GHz. Technologii, která obsahuje mnoho unikátních funkcionalit vyrábí společnost SIAE Microelettronica, která má více než 60-ti letou zkušenost s vývojem a výrobou radiových modemů a mikrovlnných technologií. Díky roční produkci více než 100 tisíc terminálů se Italská společnost se sídlem a výrobním závodem v Miláně celosvětově řadí na čtvrté místo, v rámci EU je dokonce druhým největším výrobcem vedle spol. Ericsson. Mezi největší zákazníky patří telekomunikační operátoři Vodafone a Telefonica, neméně významnou část tvoří zákazníci ze segmentu ISP a z řad systémových integrátorů.

    ALFOplus je mikrovlnný spoj nové generace, který v pásmech 7-42 GHz disponuje garantovanou uživatelskou kapacitou 436 Mbps v jakémkoliv typu provozu, včetně služeb triple play.



    Díky pokročilé funkcionalitě optimalizace a komprese hlaviček datových paketů je možné dosáhnout kapacity až 1 Gbps v jediném 56 MHz kanále, a to v závislosti na typu provozu.

    Technologie disponuje inteligentním switchem, na kterém je možné nastavovat veškeré moderní funkce. Switch obsahuje plnou podporu VLAN včetně. QinQ, podporuje jumbo packety (MTU až do 10 Kbytes), QOS, LACP...

    Fyzické rozhraní je řešeno kombinací dvou metalických rozhraní, případně kombinací metalického a optického rozhraní.

    Radiová část obsahuje veškeré funkce pro maximální dosah a dostupnost spoje, především bezeztrátovou ACM v rozsahu 4QAM - 1024QAM a ATPC nastavitelné po 1 dBm. Podrobné specifikace naleznete zde.



    Základní funkcionalita Layer 2
  • Podpora Jumbo rámců >10 Kbytes
  • Carrier Ethernet services (EVPLINE/LAN/TREE)
  • Flexibilní QoS definice založená na VLAN, IPv4, IPv6,MPLS
  • Pokročilá VLAN správa (QinQ)
  • Sdružení datových toků (Link aggregation)
  • Podpora ERP
  • RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol)
  • Flow Control (IEEE 802.3x)
  • RMON Statistika
  • LLF (Link Loss Forwarding)
  • ETH OAM (IEEE 802.1ag / ITU-T Y.1731)


  • Důvody pro pořízení spoje ALFOplus 18 GHz
  • Licencované pásmo zaručuje ochranu proti rušení
  • Vysoké přenosové kapacity na dlouhé vzdálenosti
  • Díky 1024 QAM modulaci je možné koordinovat užší kanálování pro stejnou kapacitu
  • Unikátní možnost komprese datových paketů
  • Garance kvality jednoho z největších světových výrobců




  • Vlastnosti:
    Kapacita / max. kapacita: 500 Mbps, 436 Mbps uživatelsky (možnost až 1 Gb s kompresí paketových hlaviček)
    Max. vysílací výkon:23 dBm
    Napájení: PoE + nebo vyhrazené napájení 25 až 60 VDC,
    Spotřeba energie: max. 35 W
    Podporované konfigurace: 1+0/ 1+1/ 2x (1+0)
    Modulace: 4/16/32/64/128/256/512/1024 QAM
    ACM hittles: 4 QAM 1024 QAM
    Bezpečnostní standardy: EN 60950
    Frekvenční stabilita: ±5 ppm
    ATPC: nastavení po 1 dB v rozsahu 20 dB
    RTPC: >20 dB nastaitelné po 1 dB, softwarově nastavitelné
    Servisní kanál: VoIP
    Rozhraní: RJ45 nebo SFP optický port
    Provozní teplota: -35 až 55 °C
    Rozměry: 254x254x154 mm
    Hmotnost:ODU bez antény 4 250 g



    Parametry

    ACM - hitless Ano
    ATPC Ano
    FEC Ano
    Frekvence (GHz) 18
    Jumbo rámce Ano
    Koncepce Full-Outdoor
    Max. garantovaná kapacita (Mbit/s) 436
    Max. vysílací výkon (dBm) 23
    Metalický port Ano
    Modulace až 1024 QAM
    Možnost pronájmu zařízení Ano
    Možnost uzavření SLA Ano
    Optický port Ne
    Port E1 Ne
    SNMP Ano
    Spotřeba (W) 33,5
    Šířka kanálu (MHz) až 56 MHz
    XPIC Ne

    Fyzické parametry

    Hloubka (mm) 114
    Hmotnost (kg) 4.25
    Šířka (mm) 256
    Výška (mm) 256

    Napájení

    Napájení DC Ano
    Napájení PoE Ano
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec 

    Produkt manažer 
    +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec

    Produkt manažer
    (+420) +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz

    Ke stažení3

    Datasheet
    Alfoplus-00912.pdf Formát pdf (1 715.1 kB) Stáhnout
    Produktový katalog.pdf Formát pdf (3 462.9 kB) Stáhnout

    Související produkty6

    Související produkty

    ADEL System FLEX17048A, Průmyslový zdroj, 48V/3,8A, 180W

    Kompaktní 48V zdroj s uchycením na DIN lištu a s příkonem až 180W.

    2 634 Kč 

    bez DPH

    3 187 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    207 Kč 

    bez DPH

    250 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    408 Kč 

    bez DPH

    494 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP 10/100/1000Base T Copper RJ45, -40 - 85°C, Cisco, Ceragon kompatibilní

    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, -40 až 85°C, 3,3V, Cisco, Ceragon kompatibilní

    529 Kč 

    bez DPH

    640 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    293 Kč 

    bez DPH

    355 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    263 Kč 

    bez DPH

    318 Kč 

    s DPH

    Naposledy navštívené