MENU
0
Košík je prázdný

Školení

04.03.2022

Aktuálně vypsaná školení naleznete ZDE

 
 
Společnost VanCo.cz, provozovatel portálu WiFiShop.cz nabízí celou škálu školení na bezdrátové, optické i WiFi sítě, kamerové systémy nebo legislativní školení. Na přání dokážeme zajistit certifikovaná školení technologie MikroTik (MTCNA, MTCRE, MTCTCE, MTCIPv6 a další) či jiná specifická školení (DMR systémy, VOIP telefonie, apod).


Školení probíhají ve vypsaných termínech ve vlastních školících prostorech v Praze a Olomouci, případně online. Po předchozí dohodě je možné školení i v prostorách zákazníka či v terénu.

 

Školení mikrovlnných technologií

Jednodenní školení RR spojů v pásmech 10-80 GHz obsahuje teoretickou i praktickou část. V teoretické části se účastníci seznámí s legislativou, principy šíření signálu, základy digitální komunikace, principy dimenzování a výpočtu trasy a výstavby zařízení.
 

V praktické části, která je vždy zaměřena na jednoho výrobce, je pak věnována pozornost nejen instalaci a zprovoznění spoje, ale zejména na konfiguraci, dohled a troubleshooting dané technologie. Každý účastník obdrží po ukončení školení certifikát.

 

Školení výstavby optických sítí

Školení v oblasti výstavby optických sítí je koncipováno jako ucelený přehled jednotlivých kroků vedoucích k efektivní a věcně správné výstavbě pevných optických sítí. Zpravidla se jedná o dva jednotlivé bloky – oblast legislativy a oblast výstavby a měření.
 

V části zaměřené na legislativu se účastníci dozví informace nutné pro úspěšné zahájení projektu, tedy přehled legislativy, projektovou přípravu výstavby sítí elektronických komunikací, doporučené postupy a procesy pro rychlé získání stavebního povolení.V praktické části následuje rozdělení struktury sítí dle nejnovějších metodik, komponenty pro jednotlivé části, názvosloví, parametry, druhy měření v optických sítích a praktický workshop zaměřený na svařování a měření parametrů.
 

Školení je určeno pro všechny, kteří uvažují o výstavbě optické infrastruktury a potřebují získat informace o postupu prací.

 

Další školení

Mezi další pravidelně vypisovaná školení a webináře patří zejména projekce a realizace Enterprise WiFi systémů, kamerové systémy značky Uniview, školení technologie HUAWEI GPON či VoIP telefonních systémů.

 

Školení na míru

Vzhledem k více než 20 letům na trhu telekomunikací jsme schopni v případě požadavku zajistit školení na libovolnou technologii přenosu dat či související legislativu. Ať již v rozsahu krátkého proškolení, nebo vícedenního školení s praktickou částí. V případě zájmu nás prosím kontaktujte pro individuální nabídku.

 
 

Více informací o školení, včetně aktuálně vypsaných termínů, naleznete na www.vanco.cz/skoleni, případně nás kontaktujte na obchod@vanco.cz.

Naposledy navštívené