MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
Optické sítě
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
851 produktů
36 stránek
 
 

Kabel optický A-DQ(ZN)2Y, 5x1,5, 12vl., 9/125, PE, 5mm, Z019, MLT, KDP

zafukování do HDPE trubek a trubiček; uložení do kabelových žlabů; uložení do kabelových chrániček; páteřní trasy sítí; vedlejší rozvody; Parametry: Název; Hodnota; Počet vláken: 12; Průměr kabelu (mm): 5x1,5; Hmotnost: 22 kg/km; Krátkodobá tahová zátě...

21 Kč 

bez DPH

25 Kč 

s DPH

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 12vl., 9/125, G657A, 3,4mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 12 vláken, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva černá

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

16 Kč 

bez DPH

19 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

20 Kč 

bez DPH

24 Kč 

s DPH

SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V; SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ericsson. Byl spe...

Cena po přihlášení
 
 

Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

FullAXS konektor k SIAE, Ericsson

Venkovní IP67 FULLAXS konektor pro připojení Eth i optických kabelů k MW jednotkám SIAE ALFO Plus2, Ericsson 6352

378 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC-SC/PC, SM, simplex

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

36 Kč 

bez DPH

44 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 10/8 mm, přímá

Spojka mikrotrubičky 10/8mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. průměr mikrotrubiček: 10 a ...

61 Kč 

bez DPH

74 Kč 

s DPH

Ubrousky Kim Wipes, bezprašné čistící pro optiku, (280 ks/bal).

Ubrousky Kim Wipes, bezprašné čistící pro optiku, (280 ks/bal).

113 Kč 

bez DPH

137 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

Isopropyl Alkohol 99%, 1000 ml

Iso Propyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken.

71 Kč 

bez DPH

86 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x2, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů (4x4x40mm)

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1,5 metru, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm; TUBE splittery je možné díky kompaktním rozměrům uložit v optických v...

109 Kč 

bez DPH

132 Kč 

s DPH

Optická kazeta Fiber Arsenal pro 12 vláken

Optická kazeta Fiber Arsenal pro 12 vláken; Kazety lze shohovat na sebe; Rozměry : 140 x 100 x 12 mm

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

30 Kč 

bez DPH

37 Kč 

s DPH

Optický pigtail (12ks), 9/125, SC/PC, SM, 900µm, barevné, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

325 Kč 

bez DPH

393 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

94 Kč 

bez DPH

114 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 2m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

155 Kč 

bez DPH

188 Kč 

s DPH

Optická zásuvka FA-FP000, 2x SC, 4x LC

2 portový box na stěnu pro zakončení max 2 vláken.

24 Kč 

bez DPH

29 Kč 

s DPH

Ochrana sváru Fiber Arsenal 2x60mm (balení 100ks)

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 60 mm

350 Kč 

bez DPH

424 Kč 

s DPH

Stripovací kleště Fiber Arsenal 8PK-326

Nástroj na přípravu optických kabelů

714 Kč 

bez DPH

864 Kč 

s DPH

Kotva pro kulatý DROP kabel 2-6mm

Kotva pro uchycení samonosného kulatého drop kabelu o průměru 2-6mm. Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je zajištěn nulový útlum při tahu, resp. útlum nabývá zanedbatelných hodnot. Nedocház...

53 Kč 

bez DPH

64 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)