MENU
0
Košík je prázdný

Aktivní prvky 

 
Aktivní prvky
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
84 produktů
4 stránky
 
 

Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V; SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ericsson. Byl spe...

999 Kč 

bez DPH

1 209 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1330/1270nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1330, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

612 Kč 

bez DPH

741 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1270/1330nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1270, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

612 Kč 

bez DPH

741 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC220L, 1,25 Gbps, SFP

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

455 Kč 

bez DPH

551 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 20km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C

150 Kč 

bez DPH

182 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD CRS106-1C-5S, 5x SFP + 1x Combo (SFP/ETH)

CRS106-1C-5S je velmi malý a levný optický switch/router s plnohodnotným operačním systémem RouterOS, který obsahuje 5x SFP a 1x combo (SFP/ETH) port. Cloud Router Switch je poháněn procesorem QCA8511 taktovaným na 400 MHz, obsahuje 128 MB RAM, 16 MB ú...

1 243 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
1 000 Kč 

bez DPH

1 210 Kč 

s DPH

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable, 1m (XS+DA0001)

Přímý 1 m kabel k propojení dvou SFP/SFP+/SFP28 zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro až 25G Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+/SFP28 kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Technické parametry: Délka ...

607 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
488 Kč 

bez DPH

590 Kč 

s DPH

MikroTik CRS305-1G-4S+IN

CRS305-1G-4S+IN je kompaktní, přesto velmi výkonný switch, který má čtyři SFP+ porty s rychlostí 10 Gbps/port. Zařízení má také kromě optických portů i jeden Gigabitový ethernet s podporou POE IN pro snadný přístup k zařízení, konfiguraci zařízení nebo

3 152 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
2 536 Kč 

bez DPH

3 069 Kč 

s DPH

MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM, 2x QSFP+, 4x SFP+, 48x LAN (PoE)

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM je výbavou nadupaný switch s 2x QSFP+, 4x SFP+, 48x Gigabitových ethernetů a jedním 10/100Mbps metalickým portem určený pouze pro management. Switch tak poskytuje celkovou propustnost 168 Gbps a přepínac...

21 187 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
17 050 Kč 

bez DPH

20 631 Kč 

s DPH

MikroTik direct attach kabel Q+DA0001, 40Gbit QSFP+, 1m

MikroTik Q+DA0001 je pasivní DAC kabel sloužící na propojení dvou switchů nebo routerů. Kabel je dlouhý 1m a na obou koncích najdeme QSFP+ konektory s propustností 40 Gbps v obou směrech. Parametry: Název; Hodnota; Délka [m]: 1; Provozní teplota [°...

607 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
488 Kč 

bez DPH

590 Kč 

s DPH

XCVR,CSFP,1490nm TX/1310nm RX,SM,1.25Gbit/s,10km,W.DDM,INDUSTRIAL GRADE,SINGLE PACK

CSFP Modul schválen společností Ceragon podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ceragon.

Cena po přihlášení
 
 

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

263 Kč 

bez DPH

318 Kč 

s DPH

MikroTik FTC11XG, venkovní optický/metalický 10GE konvertor

Optický převodník MikroTik FTC11XG disponuje SFP+ šachtou a 10G RJ45 rozhraním a díky odolnosti IP55 umožňuje jednoduchou konverzi optického/metalického připojení přímo na střeše.

3 023 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
2 432 Kč 

bez DPH

2 943 Kč 

s DPH

XCVR,CSFP,1310nm TX/1550nm RX,SM,1.25Gbit/s,10km,W.DDM,INDUSTRIAL GRADE,SINGLE PACK

CSFP Modul schválen společností Ceragon podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ceragon.

Cena po přihlášení
 
 

PROCET PT-PSE110G-S, Gigabitový optický PoE konvertor s aktivní, 30W

Unikátní PoE média konvertor s podporou PoE standard 802.3at/af.

1 345 Kč 

bez DPH

1 627 Kč 

s DPH

MikroTik CRS510-8XS-2XQ-IN, switch 2x 100G QSFP28 port + 8x 25G SFP28 port

MikroTik Cloud Router Switch CRS510-8XS-2XQ-IN je plně managovatelný optický switch, který disponuje 2x 100 Gbps QSFP28 porty, 8x 25 Gbps SFP28 porty a 1x metalickým portem pro management. Porty QSFP28 lze navíc přepnout i do klasického 1/10G režimu a ...

22 179 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
17 840 Kč 

bez DPH

21 586 Kč 

s DPH

MikroTik SFP28 optický modul XS+31LC10D, 25Gbps, singlemode

XS+31LC10D is a 25G SFP28 Multirate SM module with a wavelength of 1310 nm and a range of up to 10 km.

3 031 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
2 439 Kč 

bez DPH

2 951 Kč 

s DPH

MikroTik FiberBox Plus, venkovní SFP+ switch

MikroTik Fiber Box Pro je venkovní 10gigabitový optický switch, který nabízí 4x SFP+ šachtu, 1x GE RJ45 port s podporou PoE-in a navíc ještě další dva způsoby napájení - 2pin svorkovnici a klasický jack.

4 850 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
3 902 Kč 

bez DPH

4 721 Kč 

s DPH

SFP WDM 155Mbps, LC simp., 3km, SM, 1550nm, DDM 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 3km, SM, 1550nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

407 Kč 

bez DPH

492 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM 155 Mbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)