MENU
0
Košík je prázdný

Aktivní prvky 

 
Aktivní prvky
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
93 produktů
4 stránky
 
 

SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Eric

Cena po přihlášení
 
 

Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

SFP 1,25 Gbps LX, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, SIAE

Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Kompatibilita s mikrovlnnými spoji SIAE.</strong

663 Kč 

bez DPH

802 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

263 Kč 

bez DPH

318 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 70°C, Cisco kompatibilní

207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

MikroTik CRS305-1G-4S+IN

CRS305-1G-4S+IN je kompaktní, přesto velmi výkonný switch, který má čtyři SFP+ porty s rychlostí 10 Gbps/port. Zařízení má také kromě optických portů i jeden Gigabitový ethernet s podporou POE IN pro snadný přístup k zařízení,

2 482 Kč 

bez DPH

3 003 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 2,5Gbps, LC dup., 2km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C

Jedná se o kompaktní optický transceiver od výroce Fiber Arsenal používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul Optické transceivery (optické moduly)

497 Kč 

bez DPH

601 Kč 

s DPH

MikroTik optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB201

403 Kč 

bez DPH

488 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1270/1330nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

776 Kč 

bez DPH

939 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1330/1270nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

776 Kč 

bez DPH

939 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC220L, 1,25 Gbps, SFP

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

MikroTik S-53LC20D (WDM, LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM)

MikroTik S3553LC20D, pár Bi-Di SFP modulů, 1,25 Gbps, 1000BX, SM, 1x LC, 20 km, DDMI, S-35LC20D, Tx1310 nm/Rx1550 nm + S-53LC20D, Tx 1550 nm/Rx 1310 nm

634 Kč 

bez DPH

767 Kč 

s DPH

MikroTik S-35LC20D (WDM, LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM)

MikroTik S3553LC20D, pár Bi-Di SFP modulů, 1,25 Gbps, 1000BX, SM, 1x LC, 20 km, DDMI, S-35LC20D, Tx1310 nm/Rx1550 nm + S-53LC20D, Tx 1550 nm/Rx 1310 nm

634 Kč 

bez DPH

767 Kč 

s DPH

SFP WDM 155Mbps, SC simp., 10km, SM, 1550nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

SFP 155Mbps, LC dup.,2 km, MM, , 1310nm, -40 - 85 °C

Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX, IEEE802.3u. Duplexní LC konektor, pro multi-mode vlákna. Vlastní modul se instaluje do libovolného přepínače s SFP porty podporujícícmi 100Mbps. Par

80 Kč 

bez DPH

97 Kč 

s DPH

SFP 1,25Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

474 Kč 

bez DPH

574 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,

1 625 Kč 

bez DPH

1 966 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,

1 601 Kč 

bez DPH

1 937 Kč 

s DPH

SFP WDM 155Mbps, LC simp., 3km, SM, 1550nm, DDM 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

529 Kč 

bez DPH

640 Kč 

s DPH

SFP GB-LX 1310nm -40/+85C

SFP Module GE, SM, 10 km, TX/RX, 1310 nm SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ericsson.

Cena po přihlášení
 
 

Media konvertor/ repeater 2R s SFP sloty multirate řady ZX, SFP/ SFP, 100Mbps až 2,5Gbps, neřiditelný

Gigabitový konvertor TP-LINK MC100CM, konvertor mezi 1000 Mbps RJ-45 na Multi-mode SC Fiber, maximální vzdálenost 2km, indikace pomocí LED, vlnová délka 1310 nm

949 Kč 

bez DPH

1 148 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)