MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
279 produktů
12 stránek
 
 

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 4vl., 9/125, G657A, 3mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závěsu, LSOH plášť, 4 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva černá

9 Kč 

bez DPH

11 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 12vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 12 vláken, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

13 Kč 

bez DPH

16 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 4vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Venkovní mikrokabel kabel 9/125, 4 vlákna, singlemod je určený pro instalace kde je kladen důraz na minimální velikost kabelu a jeho vysokou odolnost. Díky gelové ochraně je kabel vhodný i do vlhkého prostředí.Jako tahový prvek je použita kevlarová příze

7 Kč 

bez DPH

8 Kč 

s DPH

Vnitřní Riser kabel, 24 vl. (24x1) G.657.A1, OD 12,0 mm

Kabely užívané pro postupné připojování zákazníků. Konstrukce vnitřního kabelu se suchou konstrukcí central tube umožňuje jednoduché vytažení konkrétní trubičky s vlákny z vertikální části kabelu a následnou instalaci v horizontálním směru k zákazní

43 Kč 

bez DPH

52 Kč 

s DPH

Záslepka pro optické vany SC simplex

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.

4 Kč 

bez DPH

5 Kč 

s DPH

Optická zásuvka, 4x SC, 8x LC

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku

123 Kč 

bez DPH

149 Kč 

s DPH

Isopropyl Alkohol 99%, 1000 ml

Iso Propyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken.

71 Kč 

bez DPH

86 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 7/3,5 mm, přímá s metalickou vložkou

Spojka mikrotrubičky 7/3,5mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země.

43 Kč 

bez DPH

52 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 14/10 mm, přímá

Spojka mikrotrubičky 14/10mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. p

88 Kč 

bez DPH

106 Kč 

s DPH

Redukce mikrotrubičky 5/3 mm, přímá

Redukce mikrotrubičky 5/3mm se používá pro spojení mikrotrubiček různých průměrů. Redukce zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země.

45 Kč 

bez DPH

55 Kč 

s DPH

Redukce mikrotrubičky 14/10 (8) mm, přímá

Redukce mikrotrubičky 14/10mm (8mm) se používá pro spojení mikrotrubiček různých průměrů. Redukce zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do ze

65 Kč 

bez DPH

79 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 5/3,5 mm, přímá

Spojka mikrotrubičky 5/3,5mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země.

45 Kč 

bez DPH

55 Kč 

s DPH

Optická vana, 19", výsuvná, bez čela

Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U. Část pro upevnění optické kazety i s čelem je pro lepší přístup vysouvací. Pro přívod optických kabelů jsou v zadní čá

622 Kč 

bez DPH

753 Kč 

s DPH

Panel 24xSC pro 19' Optická vana černá

24xSC panel pro 19' Optickou vanu černou

73 Kč 

bez DPH

88 Kč 

s DPH

Optická zásuvka, 2x SC, 4x LC

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku

63 Kč 

bez DPH

76 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 12/8 mm, přímá s metalickou vložkou

Spojka mikrotrubičky 12/8mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země prů

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Lahvička na isopropyl, plastová, aretovací

Lahvička na isopropyl s praktickým dávkovačem.

261 Kč 

bez DPH

316 Kč 

s DPH

Šachta JUMBO

Rozměry 66x50x33 cm

1 395 Kč 

bez DPH

1 688 Kč 

s DPH

Šachta STANDARD

Šachta chránící komponenty, které jsou umístěny pod povrchem půdy.

874 Kč 

bez DPH

1 058 Kč 

s DPH

Redukce mikrotrubičky 14/12 (10) mm, přímá

Redukce mikrotrubičky 14/12mm (10mm) se používá pro spojení mikrotrubiček různých průměrů. Redukce zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do z

70 Kč 

bez DPH

85 Kč 

s DPH

Koncovka mikrotrubičky Jackmoon 14mm

Jackmoon slouží jako ochrana před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken

31 Kč 

bez DPH

37 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)