MENU
0
Košík je prázdný
 
MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10Gbps, 1310nm

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10Gbps, 1310nm

Výrobce
  MikroTik
 
Part No.
 

S+31DLC10D

 
Kód
 00019337 
Záruka
24 Měsíce
Koncová cena bez DPH
2 689 Kč
Vaše cena bez DPH
2 598 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
3 144 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Přenosová rychlost: 10Gbps
    Typ: Single mode
    Počet vláken: 2 vláknový
    Konektory: (2) LC
    Formát : SFP +
    Vlnová délka TX: 1310
    Dosah (km): 10
    DMI: ano

    Parametry

    Kategorie Optické sítě, MikroTik

    Parametry Ethernet

    Kompatibilita SFP Cisco, MikroTik
    Přenosová rychlost SFP 10 Gbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 10
    Simplex
    Simplex / Duplex Duplex
    Teplotní rozsah Industriální
    Typ opt. konektoru LC
    Typ přenosu 2 vlákna
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Ke stažení1

    Datasheet
    SFP2-131002143530 (1).pdf Formát pdf (262.6 kB) Stáhnout

    Naposledy navštívené