MENU
0
Košík je prázdný

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC210CS, 1,25 Gbps, SM, SC, 15km, 1310nm

TP-LINK MC210CS konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC.Další informace

Výrobce
  TP-LINK
 
Part No.
 

MC210CS

 
Kód
 4644 
Záruka
36 Měsíce
Objednat
Běžná prodejní cena bez DPH
792 Kč
Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
Vaše cena bez DPH
783 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
947 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V).

    Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

    Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

  • disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
  • LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů


  • Parametry:
    Název Hodnota
    Napájení: 9 V/0,8 A
    Normy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
    Provozní teplota (°C): 0 až 50
    Přenosová rychlost : 1000 Mbps
    Rozměry (mm): 94.5 x 73 x 27
    Hmotnost (g): 500
    Rozměry (mm): 94.5 x 73 x 27
    Hmotnost (g): 500
    Vlnová délka TX (nm): 1310
    Vlnová délka RX (nm): 1310
    Dosha (km): 15
    Optický kabel: SM
    Konektor: SC, RJ45



    Parametry

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost LAN 10/100/1000 Mbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 15
    Typ opt. konektoru SC
    Typ přenosu 2 vlákna
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Naposledy navštívené