MENU
0
Košík je prázdný

Doprodej

Grandway Optical Loss Test Set(Multimeter) FHM2B02

Grandway Optical Loss Test Set(Multimeter) FHM2B02

Kombinace powermetru a zdroje světla 1310/1490/1550nm v jednom zařízení s rozsahem -50 až 26 dBmDalší informace

Výrobce
  Grandway
 
Part No.
 

FHM2B02

 
Kód
 00013840 
Záruka
12 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
16 900 Kč
Vaše cena bez DPH
14 590 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
17 654 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Série optických multimetrů Grandway řady FHM2 kombinují power meter a zdroj světla o 3 vlnových délkách pro testování opticých instalací a měření jejich kvality

       

    Power Meter

    • Vlnová délka: 850/1300/1310/1490/1550/1625
    • Konektor: FC/SC/ST
    • Vnitřní paměť: 999 záznamů
    • Referenční hodnota: Ano
    • Zobrazované jednotky: dB / dBm / mW /µW
    • Zobrazovaná přesnost (dB): 0.01
    • Přesnost:± 0,2dB±1nW
    • Rozpoznání vlnové délky: 1310/1490/1550 (input power ?-20dBm)
    • Tónová detekce: 270 Hz / 1KHz / 2KHz (input power ?-20dBm)
    • Měřící rozsah(dBm): -50 to +26

           

    Zdroj světla

    • Vlnová délka (nm): 1310/1490/1550
    • Konektor: FC/SC/ST
    • Modulační frekvence: 270/1K/2K Hz
    • Výstupní výkon: -5dBm±0.5dB

           

    Stabilita:

    • Dlouhodobá(8h) ±0.1dB @1310/1550nm; ±0.2dB @ 1490
    • Krátkodobá (15min) ±0.05dB @ 1310/1550nm; ±0.1dB @1490
    • Rozpoznání vlnové délky: Ano

           

    Vlastnosti

    • Automatické vypnutí: Ano
    • Napájení: 2ks NiHM 1.2V, 2000mAh; AC/DC adaptér
    • Rozhraní: USB
    • Doba provozu: > 100 Hours (při vypnutém zdroji světla)
    • Skladovací teplota: -20~+70?
    • Operační teplota: -10~+50?
    • Vlhkost: <90% (Non-condensing)
    • Rozměry (mm): 168*76*43
    • Hmotnost (g): 310


    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Ke stažení2

    User Manual
    FHM2A02.pdf Formát pdf (6 959.1 kB) Stáhnout
    FHM Data Manager
    FHM2 series.pdf Formát pdf (629.7 kB) Stáhnout

    Naposledy navštívené