MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
253 produktů
11 stránek
 
 

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

15.60 Kč 

bez DPH

18.88 Kč 

s DPH

Optická zásuvka FA-FP000, 2x SC, 4x LC

2 portový box na stěnu pro zakončení max 2 vláken.

23.80 Kč 

bez DPH

28.80 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/APC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

43.10 Kč 

bez DPH

52 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC-SC/PC, SM, simplex

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

12 Kč 

bez DPH

14.52 Kč 

s DPH

Ochrana sváru Fiber Arsenal 2x60mm

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm

4 Kč 

bez DPH

4.84 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

31.50 Kč 

bez DPH

38.12 Kč 

s DPH

FullAXS konektor k SIAE, Ericsson

Venkovní IP67 FULLAXS konektor pro připojení Eth i optických kabelů k MW jednotkám SIAE ALFO Plus2, Ericsson 6352

378 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

37.50 Kč 

bez DPH

45.38 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

36 Kč 

bez DPH

43.56 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

Optická kazeta Fiber Arsenal 014W pro 24 vláken

Optická kazeta pro 24 vláken; Rozměry: 240 x 140 x 15

98 Kč 

bez DPH

119 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

22 Kč 

bez DPH

26.62 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125,E2000/APC-E2000/APC, SM, duplex, 1m

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému...

432 Kč 

bez DPH

523 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/PC, SM, duplex, 5m

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 5m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

196 Kč 

bez DPH

237 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-SC/PC, SM, duplex, 2m

Optický patchcord 2m, singlmod 09/125, simplexní, LC/SC, 1x3 mm.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 2m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

168 Kč 

bez DPH

203 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

30.40 Kč 

bez DPH

36.78 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1330/1270nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1330, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

612 Kč 

bez DPH

741 Kč 

s DPH

Ochrana sváru Fiber Arsenal 3,2 x 40mm (balení 100ks)

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm

270 Kč 

bez DPH

327 Kč 

s DPH

Stripovací kleště Fiber Arsenal 8PK-326

Nástroj na přípravu optických kabelů

714 Kč 

bez DPH

864 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

94 Kč 

bez DPH

114 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-SC/PC, SM, duplex, 5m

Optický patchcord 2m, singlmod 09/125, simplexní, LC/SC, 1x3 mm.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Optický patchcordl, 9/125, E2000/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému...

246 Kč 

bez DPH

298 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)