MENU
0
Košík je prázdný

 

Status

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

Status: Výprodej 

 
63 produktů
3 stránky
 
 

Parabol.anténa 18dBi, prům.44cm vč. Bleskojistky

Vysoce kvalitní parabolická anténa 18dBi pro pásmo 2,4GHz. Integrovaná bleskojistka přímo v zářiči.

500 Kč 

bez DPH

605 Kč 

s DPH

Pigtail - Redukce MMCX (Orinoco) - N-female, 400 mm

Redukce pro připojení externí antény k Orinoco PC card, kvalitní provedení, konektor N female

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Pigtail - Redukce MMCX (Orinoco) N-male, 400 mm

Redukce pro připojení externí antény, kvalitní provedení, konektor N male

55 Kč 

bez DPH

67 Kč 

s DPH

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Pigtail UFL - N male, 250 mm

Tento pigtail umožní připojení miniPCI karty k anténě s konektorem N female. Pigtail je zakončen konektorem N male

9 Kč 

bez DPH

11 Kč 

s DPH

Panelová anténa s boxem,17 dBi, 5 GHz

Kvalitní panelová anténa se ziskem 17 dBi přizpůsobená pro pásmo 5,470 - 5,725 GHz, s integrovaným boxem a pigtailem UFL. Box je vhodný pro uložení RB411 Dostupná vzdálenost pro přímou radiovou viditelnost je 1 km. <img src

290 Kč 

bez DPH

351 Kč 

s DPH

Optický Konektor FIC, SC, MM

Optický konektor pro rychlé použití a nasazení v terénu bez použití specialních nástrojů. Multimod

119 Kč 

bez DPH

144 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 50/125, ST/PC-ST/PC, MM, duplex, 3m

Optický patchcord 3m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST

111 Kč 

bez DPH

134 Kč 

s DPH

Optický patchcord 50/125, ST/PC-ST/PC , MM, duplex, 5m

Optický patchcord 5m, multimod 50/125, duplexní, ST/ST

250 Kč 

bez DPH

303 Kč 

s DPH

Optický NPC konektor SC MM 62,5/125.

Optický NPC konektor 3M 6800-62.5 SC MM 62,5/125um, 0,25/0,9 mm vlákno.

150 Kč 

bez DPH

182 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 2vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 2 vlákna, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

7 Kč 

bez DPH

8 Kč 

s DPH

Gainmaster spínaný zdroj 12V/0,85 s integrovaným PoE

Kvalitní napájecí zdroj 12V/0,85 A DC s integrovaným POE.

63 Kč 

bez DPH

76 Kč 

s DPH

Zdroj s nabíječem AKU 13,8V, 150W

Zdroj je určený k všeobecnému použití na napájení elektrických a elektronických zařízení stejnosměrným napětím. Výstupní napětí v hladinách 13,8V, 150 W.

2 803 Kč 

bez DPH

3 392 Kč 

s DPH

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

558 Kč 

bez DPH

675 Kč 

s DPH

Zářezový nástroj Gembird T-430

Zářezový nástroj určený pro zařezávání UTP/FTP kabelu do zásuvek, patch panelů se zářezovým typem 110

149 Kč 

bez DPH

180 Kč 

s DPH

RACK Záslepka 3U

Záslepka 3U.

183 Kč 

bez DPH

221 Kč 

s DPH

F konektor 5,1 CABELCON

F konektor se samoutahovacím mechanizmem na koaxiální kabel. Použití například na kabely KH-21, RG6 apod. Vnitřní průměr pro dielektrikum 5,1 mm.

10 Kč 

bez DPH

12 Kč 

s DPH

Propojovací kabel s konektory "F" - 2m

Propojovací šňůra s konektory "F" - 2.0m

30 Kč 

bez DPH

36 Kč 

s DPH

Zdroj síťový spínaný 230V/50W, 24V/2,1A, ochrana proti zkratu a přetížení

50W - 24V/2,1A síťový spínaný zdroj pro průmyslové použití v krytu, Vstup: 176-264V/47-63Hz, cold start 230V/30A, Setup/rise/hold time 200/100/20ms, 0°C-50°C, 0,5kg, 159x94x38mm

305 Kč 

bez DPH

369 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB411L, 300 MHz Atheros CPU, 32 MB RAM, RouterOS L3

Ekonomické řešení klientské platformy RouterBOARD. RB/411L je osazen 1x LAN portem a 1x miniPCI slotem.

500 Kč 

bez DPH

605 Kč 

s DPH

Tycon TP-DCDC-1248GD-HP DCDC měnič s PoE, vstup 10-15VDC, výstup 56V, 35W, 802.3af/at

Tycon TP-DCDC-1248GD-HP je HP měnič napětí s PoE portem s napáením dle standardu 802.3at. Vstupní napětí 10 - 15VDC je regulováno na 56V/ 0,625A. Zdroj disponuje dvěma izolovanými vstupy pro redundantní napájení.

1 590 Kč 

bez DPH

1 924 Kč 

s DPH

Tycon TP-DCDC-2448-HP High Power DCDC měnič s PoE, vstup 18-36VDC, výstup 56VDC, 28W

High Power DCDC měnič s integrovaným pasivním PoE injectorem, vstupní napětí 18-36VDC (redudantní), výstupní napětí 56VDC, 28 W

750 Kč 

bez DPH

908 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

Naposledy navštívené