MENU
0
Košík je prázdný

 

Status

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

Status: Novinka 

 
28 produktů
2 stránky
 
 

NOYAFA NF-912 PON Optical Power Meter

Optický power meter NOYAFA NF-912 speciálně určený pro měření PON tras.

3 455 Kč 

bez DPH

4 181 Kč 

s DPH

GSM Inteligentní spínač na DIN lištu IQ Socket IQTD GS440

Čtvrtá generace komunikátoru na DIN lištu s nejlepším poměrem cena/výkon. Inovovaný a nejpropracovanější GSM komunikátor na trhu - GSM klíč/spínač/ovládání s možností připojení široké škály sensorů. Ovládání chytrou aplikací, SMS, prozváněním, Bluetooth,P

2 193 Kč 

bez DPH

2 654 Kč 

s DPH

MikroTik CRS504-4XQ-IN, switch 4x 100G QSFP28 port

MikroTik Cloud Router Switch CRS504-4XQ-IN je plně managovatelný optický switch, který disponuje 4x 100 Gbps QSFP28 porty a 1x metalickým portem s podporou PoE in.

15 400 Kč 

bez DPH

18 634 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC

MikroTik CCR2004-16G-2S+PC je pokročilý router, který nabízí celkem 18 portů, z toho 16x GE RJ45 a 2x 10G SFP+, navíc je zcela pasivně chlazený.

8 795 Kč 

bez DPH

10 642 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD LHG LTE18 kit

The MikroTik LHG LTE18 kit is a robust outdoor LTE router for connecting to a mobile data network. The LHG LTE18 kit supports a speed of up to 1.2 Gbps (download) / 150 Mbps (upload) thanks to the use of a category 18 LTE modem.

5 517 Kč 

bez DPH

6 676 Kč 

s DPH

MikroTik MT-HotSwapFan, ventilátor pro CCR2216-1G-12XS-2XQ

Náhradní hot-swap ventilátor pro nejnovější produkty MikroTik, například CCR2216.

764 Kč 

bez DPH

924 Kč 

s DPH

MikroTik QMP-LDF, držák jednotky LDF

Adaptér pro montáž na sloup/stožár pro řadu MikroTik LDF – extra snadné použití a všestrannost. Nabízí dvě možnosti montáže a s QMP i montáž jednotky LDF na stěnu.

96 Kč 

bez DPH

116 Kč 

s DPH

UBNT UDM, UniFi Dream Machine WiFi Router

UniFi Dream Machine od Ubiquiti Networks je komplexní řešení sítě v domácností a malých kanceláří. Jedná se o velmi výkonné zařízení s 4-jádrovým CPU, 2 GB RAM a kombinuje všechny potřebné funkce do jedné

7 991 Kč 

bez DPH

9 669 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Core Router RB5009UPr+S+IN

MikroTik Cloud Core Router RB5009UPr+S+IN je router pro to nejnáročnější nasazení, ať už v klimaticky náročných lokacích nebo jako univerzální zařízení pro testování v klidu laboratoře. Navíc i s PoE-in a PoE-out na všech portech!

5 913 Kč 

bez DPH

7 155 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN, 8x GLAN s PoE, 2x SFP+

MikroTik CSS610-8P-2S+IN je managovatelný PoE switch disponující 8 gigabitovými porty a 2 SFP+ šachtami podporujících 10 Gbps přenos. Na všech portech je podporováno PoE-out s celkovým budgetem 140 W.

4 380 Kč 

bez DPH

5 300 Kč 

s DPH

MikroTik CRS518-16XS-2XQ-RM, switch 2x 100G QSFP28 port + 16x 25G SFP28 port

MikroTik Cloud Router Switch CRS518-16XS-2XQ-RM je plně managovatelný optický switch, který disponuje 2x 100 Gbps QSFP28 porty, 16x 25 Gbps SFP28 porty a 1x metalickým portem pro management.

30 830 Kč 

bez DPH

37 304 Kč 

s DPH

MikroTik QSFP28 optický modul XQ+85MP01D, 100Gbps, multimode

The MikroTik XQ+85MP01D optical module in the QSFP28 format supports a transmission speed of 100 Gbps, works at a wavelength of 850 nm and enables connection at this high speed up to 100 meters.

1 739 Kč 

bez DPH

2 104 Kč 

s DPH

MikroTik SFP28 optický modul XS+31LC10D, 25Gbps, singlemode

XS+31LC10D is a 25G SFP28 Multirate SM module with a wavelength of 1310 nm and a range of up to 10 km.

2 804 Kč 

bez DPH

3 393 Kč 

s DPH

MikroTik QSFP28 optický modul XQ+31LC02D, 100Gbps, singlemode

XQ+31LC02D je 100G QSFP28 SM modul s dosahem až 10 km.

4 487 Kč 

bez DPH

5 429 Kč 

s DPH

RACK LanTechnic, 19", 6U, 600x450mm, prosklené dveře, nástěnný, jednodílný, černá

Nástěnný rozvaděč v černé barvě s prosklenými dveřmi

2 297 Kč 

bez DPH

2 779 Kč 

s DPH

RACK LanTechnic, 19", 6U, 600x600mm, prosklené dveře, nástěnný, jednodílný, černá

Nástěnný rozvaděč v černé barvě s prosklenými dveřmi

2 452 Kč 

bez DPH

2 967 Kč 

s DPH

RACK LanTechnic, 19", 9U, 600x450mm, prosklené dveře, nástěnný, jednodílný, černá

Nástěnný rozvaděč v černé barvě s prosklenými dveřmi

2 608 Kč 

bez DPH

3 156 Kč 

s DPH

RACK LanTechnic, 19", 9U, 600x600mm, prosklené dveře, nástěnný, jednodílný, černá

Nástěnný rozvaděč v černé barvě s prosklenými dveřmi

2 927 Kč 

bez DPH

3 542 Kč 

s DPH

RACK LanTechnic, 19", 12U, 600x450mm, prosklené dveře, nástěnný, jednodílný, černá

Nástěnný rozvaděč v černé barvě s prosklenými dveřmi

3 192 Kč 

bez DPH

3 862 Kč 

s DPH

RACK LanTechnic, 19", 12U, 600x600mm, prosklené dveře, nástěnný, jednodílný, černá

Nástěnný rozvaděč v černé barvě s prosklenými dveřmi

3 815 Kč 

bez DPH

4 616 Kč 

s DPH

RACK LanTechnic, 19", 18U, 600x600mm, prosklené dveře, nástěnný, jednodílný, černá

Nástěnný rozvaděč v černé barvě s prosklenými dveřmi

4 516 Kč 

bez DPH

5 464 Kč 

s DPH

UBNT UDM-Pro, UniFi Dream Machine Pro

UniFi Dream Machine Pro od Ubiquiti Networks je komplexní řešení sítě pro menší a střední firmy. Jedná se o velmi výkonné zařízení o velikosti1U do 19" racku, které kombinuje všechny potřebné funkce do jednoho prvku.

10 200 Kč 

bez DPH

12 342 Kč 

s DPH

Set pro zafukování: Zafukovačka DrillSky + kompresor Atmos PB82E-6 s odlučovačem

Zvýhodněný set zafukovačky optických kabelů SKYFIBERTECH DrillSky a kompresoru Atmos PB82E-6 s odlučovačem.

289 900 Kč 

bez DPH

350 779 Kč 

s DPH

Novinka

sestava

není skladem

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

Naposledy navštívené