MENU
0
Košík je prázdný

 

Status

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
1000 produktů
42 stránek
 
 

Kleština naváděcí, pr. 2,5mm, plast

Naváděcí kleština funguje jako stabilizátor nežádoucích pohybů optického kabelu při vstupu do podávacích koleček a vstupních kleštin zafukovacího přístroje NESMAT. Zajišťuje správný úhel a směr, usnadňující optimální práci při zafukování. Doporučujeme ...

860 Kč 

bez DPH

1 041 Kč 

s DPH

Propojovací kabel RSMA male - RSMA male, 5 GHz, 2 m

Koaxiální nízkoztrátový kabel RF240 s průměrem 6 mm pro propojení access pointu či bezdrátové karty. Technické parametry: Délka: 2 m; Kabel: RF240; Konektor 1: Reverzní SMA male; Konektor 2: Reverzní SMA male

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Konektor CAT5E, UTP, RJ-45 - drát (balení 100 ks)

Balení 100 kusů konektorů, pro strukturovanou kabeláž - nestíněné

290 Kč 

bez DPH

351 Kč 

s DPH

Patch cord SFTP CAT6a 1m šedý

Stíněné patch kabely strukturované kabeláže Solarix kategorie 6A jsou vysoce spolehlivé a kvalitní komponenty, které jsou přizpůsobeny zvýšeným požadavkům na přenosové vlastnosti protokolu 10GBASE-T; Patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, kt...

85 Kč 

bez DPH

103 Kč 

s DPH

Patch cord SFTP CAT6a 0,5m šedý

Stíněné patch kabely strukturované kabeláže Solarix kategorie 6A jsou vysoce spolehlivé a kvalitní komponenty, které jsou přizpůsobeny zvýšeným požadavkům na přenosové vlastnosti protokolu 10GBASE-T; Patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, kt...

74 Kč 

bez DPH

90 Kč 

s DPH

Patch cord SFTP CAT6a 2m šedý

Stíněné patch kabely strukturované kabeláže Solarix kategorie 6A jsou vysoce spolehlivé a kvalitní komponenty, které jsou přizpůsobeny zvýšeným požadavkům na přenosové vlastnosti protokolu 10GBASE-T; Patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, kt...

111 Kč 

bez DPH

134 Kč 

s DPH

Patch cord SFTP CAT6a 5m šedý

Stíněné patch kabely strukturované kabeláže Solarix kategorie 6A jsou vysoce spolehlivé a kvalitní komponenty, které jsou přizpůsobeny zvýšeným požadavkům na přenosové vlastnosti protokolu 10GBASE-T; Patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, kt...

199 Kč 

bez DPH

241 Kč 

s DPH

Patch cord SFTP CAT6a 7m šedý

Stíněné patch kabely strukturované kabeláže Solarix kategorie 6A jsou vysoce spolehlivé a kvalitní komponenty, které jsou přizpůsobeny zvýšeným požadavkům na přenosové vlastnosti protokolu 10GBASE-T; Patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, kt...

289 Kč 

bez DPH

350 Kč 

s DPH

Patch cord SFTP CAT6a 10m šedý

Stíněné patch kabely strukturované kabeláže Solarix kategorie 6A jsou vysoce spolehlivé a kvalitní komponenty, které jsou přizpůsobeny zvýšeným požadavkům na přenosové vlastnosti protokolu 10GBASE-T; Patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, kt...

355 Kč 

bez DPH

430 Kč 

s DPH

Pigtail RG316 MMCX male - RSMA female, 250 mm

Kabelová redukce z MMCX na RSMA female, 25 cm dlouhá, určená pro frekvenční rozsah 0 až 6 GHz s útlumem max 1,5 dB. Konektory MMCX a RSMA male jsou rovné. Jedná se o kvalitní redukci např. pro spojení s miniPCI kartami, apod.

94 Kč 

bez DPH

114 Kč 

s DPH

Držák antény mini 10cm s pásem, trubka 28/2mm, zinek Galva

Držák mini k uchycení na zeď pro TV a WIFI anténu. - celková délka držáku od zdi 100 mm - pracovní výška držáku 70 mm - průměr trubky 28 mm - váha 0,3 kg Povrchově upraveno galvanickým zinkem

82 Kč 

bez DPH

99 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-SC/PC, SM, duplex, 1m

Optický patchcord 1m, singlmod 09/125, simplexní, LC/SC, 1x3 mm.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-SC/PC, SM, duplex, 5m

Optický patchcord 2m, singlmod 09/125, simplexní, LC/SC, 1x3 mm.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125,E2000/APC-LC/PC, SM, duplex, 5m

Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému...

756 Kč 

bez DPH

915 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

Naposledy navštívené